مختصری درباره رزومه – قالب های آماده CV

0
Like
Like فوق العاده بود مفید بود نظری ندارم نامفهوم بود مفید نبود
15
Vimla Halva Pris i 3mån

وقتی به دنبال کار هستید، باید یک رزومه خوب و یا همان CV داشته باشید. کلمه CV در اصل مخفف کلمه ایی از زبان لاتین (curriculum vitae) به معنی توصیف زندگی هست. CV مجموعه ایی از دانش، تجربه ها و مهارت هایی است که شما برای یک کارفرما خاطر نشان می کنید.

یک رزومه میتواند ساختار و قالب های مختلفی داشته باشد. اینکه دقیقا شما چه ساختار و قالبی را انتخاب کنید، بستگی به سوابق تحصیلی و کاری شما دارد. همچنین باید CV را نسبت به آگهی استخدام تطبیق داد. ساختار CV مسئله مهمی است، باید رزومه شما واضح و خوانا باشد تا خواننده به راحتی بتواند اطلاعات مهم را درباره شما پیدا کند.

بخوانید: طریقه نوشتن Personligt brev

رزومه و یا همان CV را میتوان به مدل های مختلفی نوشت. رزومه را طوری بنویسید که هم مهارت ها و شخصیت شما را به بهترین نحو نشان دهد و هم با آگهی استخدام و شرکت مورد نظر تطابق داشته باشد. استفاده از قالب های آماده CV برای شروع خوب هست، اما هیچگاه از یک قالب آماده برای نوشتن کل رزومه استفاده نکنید. CV شما باید متناسب با شغل مورد نظر باشد. هم از لحاظ ظاهر و هم از لحاظ محتویات.

چه چیزی در CV بنویسیم؟

رزومه شما، لیستی از شغل های قبلی، سوابق تحصیلی (meriter) و مهارت ها (komperenser) ، همراه با تاریخ، معرّف (referenser) و گواهی (intyg) است. در اصل در رزومه باید شما مهارت های خود را با تجربیاتی که دارید ثابت کنید.

کمک برای نوشتن CV

مربی های شرکت Eductus در نوشتن CV و personligt brev مهارت های بسیار زیادی دارند. بخش عظیمی از خدمات شرکت Eductus شامل کمک کردن برای نوشتن CV و personligt brev می باشد. معمولا افراد جویای کار، شخصی نیاز دارند تا رزومه شان را مورد بررسی قرار دهد، برای مثال اینکه چه اطلاعاتی مرتبط به شغل مورد نظر هست. نوشتن از مهارت ها و سوابق معمولا کمی سخت هست، در این مواقع اگر کسی با دید کارفرما بتواند رزومه را بررسی کند، کمک بسیار زیادی به جوینده کار می کند.

در مقاله بعدی ما به ۱۰ پیشنهاد برای نوشتن رزومه می پردازیم.

دانلود قالب های آماده  CV

قالب آماده رزومه زیر ترجمه شده از ورژن سوئدی این قالب از اداره کار می باشد. در فایل word میتوانید به راحتی جملات را عوض کنید و در قایل pdf توضیحات تکمیلی درباره قالب نوشته شده است.

دانلود قالب آماده رزومه اداره کار به زبان فارسی

دانلود فایل توضیحات تکمیلی قالب رزومه به زبان فارسی

دیگر قالب های آماده رزومه

قالب های آماده از unionen

قالب های آماده از Eductus

Like
Like فوق العاده بود مفید بود نظری ندارم نامفهوم بود مفید نبود
15
با دوستان خود به اشتراک بگذارید
  • نظر شما چیست؟

Vimla Halva Pris i 3mån