قوانین و مقررات وب سایت ایرانیان سوئد

Like
Like فوق العاده بود مفید بود نظری ندارم نامفهوم بود مفید نبود
15

همانگونه که همه از این موضوع آگاهیم، هر اجتماعی نیازمند قوانین و مقررات مدون و مشخصی میباشد که براساس آن حدود مسئولیت ها و اختیارات اشخاص حاضر در آن جامعه تعیین می گردد.
این قوانین باعث میشود که در هنگام بروز هرگونه اختلاف با رجوع به آن، حدود تخلفات احتمالی و مسئولیت افراد مشخص گردد. جوامع مجازی که شامل وبسایت ها و شبکه های اجتماعی و … میشود نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

قوانین و مقررات زیر مربوط به شرایط عضویت، استفاده و بهره برداری از وب سایت ایرانیان سوئد میباشد که بازدید و عضویت در این سایت به منزله اطلاع کامل از مفاد و شرایط آن است.

متن توافقنامه و قرارداد بین کاربر (که از این پس شما نامیده میشود) و این سایت، وب سایت ایرانیان سوئد / IRANIANSWED.COM (که از این پس ما نامیده میشود) به شرح زیر است:

۱. عمومی

§1.1
وب‌سایت iranianswed.com طبق قوانین کشور سوئد فعالیت میکند. بدیهی است قبل از هرگونه استفاده از این وب سایت، با مطالعه قوانین و شرایط استفاده از آن، شما متعهد میشوید که شرایط این قرارداد را پذیرفته اید و به مفاد آن آگاه هستید.

§1.2
اگر چنانچه مخالفتی با توافقنامه زیر داشتید، میتوانید از سایت ما استفاده نکنید. وب سایت ایرانیان سوئد سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد.

§1.3
وب سایت ایرانیان سوئد این حق را دارد که به صلاح دید خود توافقنامه میان سایت و کاربران را تغییر دهد، این تغییر ممکن است بدون اطلاع قبلی به کاربران صورت بگیرد و تغییرات می تواند در کل توافقنامه و یا حذف و اضافه کردن مفادی به متن آن باشد. هر تغییری در مقررات و قوانین این توافقنامه بلافاصله از نظر مسئولان سایت لازم الاجرا‌ست و عذر کاربران در صورت عدم آگاهی آنها از این تغییرات، به هیچ وجه پذیرفته نیست.
شما می توانید در هر زمان مروری بر جدیدترین مفاد این توافقنامه در همین صفحه داشته باشید.

§1.4
بر طبق توافقنامه های مقرر در این سایت، ایرانیان سوئد متعهد می شود که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و این اطلاعات را مخفیانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند.

§1.5
ایرانیان سوئد این حق را دارد که به صلاح دید خودش تغییراتی در سایت بدهد و یا مانع دسترسی به بعضی از قسمتهای سایت و یا همه سایت بطور موقت یا دائمی شود، بدون اینکه در این مورد به شما اطلاعی داده شود.

۲. محتوی سایت

§2.1
شما به عنوان کاربر متعهد میشوید که از سرویس‌ها و مطالب ما سوء استفاده نکنید.
اطلاعات این سایت برای استفاده شخصی شما می باشد، و شما نباید به هر شکلی محتوی آنرا بدون ذکر منبع در هر نوع رسانه اعم از چاپی و یا دیجیتالی کپی کنید. نشر مجدد اطلاعات با هر شکل و روشی اکیدا ممنوع است و فقط با عقد قرارداد با کسب اجازه و مجوز کتبی از مالک اطلاعات (مالک این سایت) امکان پذیر است.

§2.2
عکس ها، تصاویر استفاده شده در وب سایت ما، از وب سایت pixabay.com که منبع تصاویر رایگان برای بازنشر است، گرفته شده اند. دیگر فایل‌ها که از منابع مختلف بازنشر شده اند دارای نام و مشخصات منبع می‌باشد. پس کپی برداری از این فایل ها منوط به کسب اجازه از صاحب اصلی اثر است.

§2.3
هدف ما اطلاع رسانی و راهنمایی جهت سهولت زندگی فارسی زبانان ساکن سوئد می باشد و هیچگونه گرایش سیاسی، مذهبی و حزبی به هیج ارگان و یا سازمان دولتی یا خصوصی نداریم. مطالب انتشار یافته در این وبسایت بر پایه بی‌طرفی نوشته خواهد شد و کاربر حق اعتراض و یا مرتبط سازی آن با یک گرایش خاص را ندارد.

§2.4
ایرانیان سوئد همواره در تلاش است تا از ماهیت، امنیت و سالم بودن فایل‌ها و لینک‌هایی که از دیگر سایت‌ها و ارگان‌ها منتشر میکند اطمینان یابد، اما در هر صورت مسئوليت استفاده و دانلود این فایل‌ها بر عهده شما ميباشد و سايت در قبال هرگونه مشکلات و مسايلی که از این جهت ایجاد شود تعهدي را نمیپذیرد. ما به شما پيشنهاد ميكنيم حتما پس از دريافت هرگونه فايلی آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهايي كه كار ويروس يابي و اسكن را بر عهده دارند، چك نماييد.

۳. بیان دیدگاه

§3.1
بیان عقاید مختلف با احترام به اصول فکری و اخلاقی دیگران و با پرهیز از توهین و فحاشی در وب‌سایت‌ مجاز میباشد. بکار بردن کلمات و یا تصاویر خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی ممنوع میباشد.

§3.3
در صورت مشاهده هر گونه بي احترامي به كاربران ديگر و مديران و مسئولان سايت با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد. ما همواره تلاش داریم که از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کنیم؛ اما شما به عنوان کابر، در صورت مشاهده و یا برخورد با چنین مواردی میتوانید شکایات خود را از طریق فرم تماس با ما به مسئولین سایت ارائه دهید تا در اسرع وقت به آنها رسیدگی شود.

§3.4
ایرانیان سوئد نسب به کامنت و نظراتی که از سوی کاربران در بخش دیدگاه‌های سایت منتشر میگردد و دیگر اشخاص از طریق آن متحمل زیان‌های مالی و یا معنوی می‌شوند، هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد.

§3.5
بیان لطیفه هائی که منجر به اهانت به شخص و یا اقشار خاص گردد و خلاف شئونات اخلاقی باشد مجاز نیست.

§3.6
پیشنهاد و یا تشویق به هر نوع فعالیت غیر قانونی، غیر مجاز می‌باشد.

§3.7
قراردادن لینک به سایتهای غیر قانونی و غیر اخلاقی و مبتذل و همچنین سایتهائی که به اشکال مختلف روابط و رفتارهای فرهنگی و اخلاقی و عرفی و قانونی جامعه را پایمال نماید مجاز نمی‌باشد.

۴. حق استفاده

§4.1
ایرانیان سوئد به هیچ عنوان متعهد نمیشود که مطالب ترجمه شده از متون ادارات و نهادها که شامل قوانین و معرفی محصولات میباشد، به صورت قطع لاز‌م‌الاجرا و دائمی باشد.
این قوانین ممکن است طی شرایط و زمان‌های مختلفی از سوی ارائه دهنده آن تغییر یابد و در یک برهه زمانی خاص لغو گردد اما سایت ما این تغییر را در محتوی خود درج نکند. بهتر است قبل از هرگونه عکس‌العمل نسبت به این موارد ابتدا از تاریخ انتشار مطلب در سایت ما اطلاع یافته و سپس از وجود آنها در سایت منبع اطلاع موثق بدست آوردید و بعد طبق آن عمل کنید.

§4.2
جمع آوری و ذخیره اطلاعات شخصی درباره سایر کاربران برای اهداف تجاری ممنوع است.

§4.3
هرگونه استفاده تجاری از سوی شرکت‌ها، اشخاص حقیقی و حقوقی به نفع خود از طریق ترویج، تبلیغ، و یا دعوت از کاربران به عضویت در سازمان و یا انجمنها ممنوع میباشد. این شرایط در بخش نظرات به صورت لینک و یا حتی معرفی کتبی نیز قابل اجراست. استفاده از نام و مطالب انتشار یافته در ایرانیان سوئد به عنوان مهر تائید برای بیان دیدگاه‌ها و خدمات ارائه شده از سوی شما خلاف قوانین سایت است.

§4.4
در صورتی که به عنوان گزارشگر، خبرنگار، روزنامه نگار و یا هر شخص دیگری قصد معرفی، بحث و یا انتشار مطلبی با محوریت سایت ایرانیان سوئد را در رسانه خاصی دارید، قبلاً از طریق فرم تماس با ما، این موضوع را با همکارانمان در میان بگذارید. در غیر این صورت عمل شما خلاف قوانین قلمداد شده و تحت پیگرد قانونی و سازمانی قرار خواهد گرفت.

§4.5
بازنشر مطالب وب سایت ایرانیان سوئد و اشتراک گذاری آنها در شبکه های اجتماعی تنها با ذکر منبع به صورت لینک مستقیم به مطلب و درج نام iranianswed.com بلامانع است.

§4.6
iranianswed.com هیچگونه مسئولیتی بابت آگهی‌های تجاری که در قالب بنر تبلیغاتی در سایت نمایش داده میشود ندارد و به هیچ عنوان و در تحت هیچ شرایطی تعهدی بابت کیفیت محصولات تبلیغ شده ندارد و نخواهد داشت.

چنانچه شما هر سوال یا مشکلی در رابطه با این سایت و یا این توافقنامه داشتید انتقادات و نقطه نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Like
Like فوق العاده بود مفید بود نظری ندارم نامفهوم بود مفید نبود
15