تفریح در سوئد، این قسمت: پارک آبی Sommarland

0
Like
Like فوق العاده بود مفید بود نظری ندارم نامفهوم بود مفید نبود
103

از سرما و پوشیدن کاپشن و باران و برف سوئد خسته شده اید؟ گرمای دبی، موج سواری در سواحل فلوریدا یا شنا در آب های گرم میخواهید؟

حس شنا کردن در دریا با موج های بلند، پرش در آب گرم و یا شاید قایق سواری آرام خستگی 10 ماه باران و برف را از تنتان بیرون کند! البته اشتباه نکنید، قرار نیست با هزینه های سنگین و پرداخت بلیط های هواپیمایی به کشور دیگری سفر کنید! شما میتوانید تمام اینها را در همین سوئد تجربه کنید! با کمترین هزینه، در بزرگترین پارک آبی اسکاندیناوی ، از سرسره های مهیج، استخر موج، سقوط آزاد 21 متری، شنا و آبت تنی در بازی های متنوع پارک آبی Skara Sommarland لذت ببرید.

پارک آبی skara sommarland
برای دیدن همه عکس ها در گالری، اینجا کلیک کنید

پارک آبی Skara Sommarland مکانی شاد برای تمامی اعضای خانواده و جوانان است، که انرژی دوباره ایی برای تحمل سرمای زمستان را به شما میدهد! نگران باد و باران و هوای نا معلوم سوئد نباشید، تمام آب های این پارک آبی هر روز به 25 درجه سانتی گراد گرما میرسند!

پارک آبی Skara sommarland در 8 کیلومتری شهر Skara قرار دارد. سالانه حدود 300،000 نفر از این پارک بازدید میکنند. در کنار این پارک آبی، جا برای 500 ماشین کاروانی و چادر زدن ،300 کلبه و چندین آپارتمان با قیمت های مناسب برای اقامت چند روزه شما وجود دارد.
در پایین همین صفحه، درباره قیمت و انواع بلیط های ورودی و اجاره کلبه، اطلاعات مفیدی جمع آوری کرده ایم که توصیه میکنیم حتما مطالعه بفرمایید.

پارک آبی Sommarland  – بزرگترین پارک آبی اسکاندیناوی ( شمال اروپا )

پارک آبی skara sommarland در سوئد
برای دیدن همه عکس ها در گالری، اینجا کلیک کنید

قیمت بلیط ورودی پارک آبی :

یک روزه: 349 کرون
دو روزه: 499 کرون

بلیط سالمندان(بالای 60 سال):

یک روزه: 149 کرون
دو روزه: 279 کرون

کودکان زیر یک متر : رایگان

با خرید آنلاین ، قیمت بلیط ها 20 کرون ارزان تر میشود.

(قیمت های اعلام شده مربوط به تاریخ 16 آکوست 2016 می‌باشند)

پارک آبی skara sommarland ویلا

برای دیدن روزها و ساعات کاری اینجا کلیک کنید.

کمپینگ

کلبه های 12 و 16 متری در محوطه ایی آرام کنار پارک با 4 تخت یک نفره (دو تخت دو طبقه) با قیمت های مناسبی برای اقامت چند روزه شما وجود دارد. تمامی کلبه ها یخچال، وسایل آشپزی، اجاق گاز و همچنین میز غذاخوری 4 نفره دارند. سرویس بهداشتی و حمام به صورت مشترک در این محوطه است.

قیمت اجاره کلبه همراه با بلیط ورودی چند روزه از 2589 کرون شروع و به ازای تعداد روزهای اقامت در Sommarland افزایش می یابد.

چند آپارتمان 22 متری نیز برای اجاره چند روزه در همین محوطه قرار دارد. یک تخت دونفره ، و 4 تخت یک نفره ، سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی و وسایل آشپزخانه و میز ناهار خوری 6 نفر در هر آپارتمان هست.

قیمت اجاره آپارتمان همراه با بلیط ورودی چند روزه از 3090 کرون

اگر ماشین کاروانی دارید و یا دوست دارید در مکانی سرسبز و خوش آب و هوا چادر بزنید، در پارک آبی Sommarland جا برای چادر زدن و پارک کردن ماشین کاروانی و استفاده از برق نیز وجود دارد. سرویس بهداشتی و حمام به صورت مشترک در این محوطه است.

قیمت اجاره پارکینگ همراه با بلیط ورودی چند روزه از 2150 کرون شروع و به ازای تعداد روزهای اقامت در Sommarland افزایش می یابد.

گالری عکس های پارک آبی Skara Sommarland

مترجم: نینا. خ

nina.kh[at]iranianswed[dot]com

Like
Like فوق العاده بود مفید بود نظری ندارم نامفهوم بود مفید نبود
103
با دوستان خود به اشتراک بگذارید
  • نظر شما چیست؟

Vimla Halva Pris i 3mån