همکاری در تحریریه وب سایت ایرانیان سوئد

Like
Like فوق العاده بود مفید بود نظری ندارم نامفهوم بود مفید نبود
311

وب سایت ایرانیان سوئد، کاملترین منبع و مرجع آشنایی با کشور، فرهنگ، جامعه، کار و زندگی در سوئد به زبان فارسی است. در سایت ایرانیان سوئد سریع ترین راه های ورود به جامعه از ابتدایی ترین آن مانند آشنایی با SFI تا پیچیده ترین ها مانند گرفتن وام خرید خانه برای شما به زبان فارسی ساده ترجمه شده است.
تمام کارکنان و نویسندگان وب سایت ایرانیان سوئد، بدون هیچ کمک مالی و چشم داشتی با یک هدف مشترک، در صدد اطلاع رسانی به فارسی زبانان کشور سوئد، تلاش میکنند. در کنار ترجمه مطالب و انتشار آنها در سایت، پاسخگویی از طریق ایمیل و گاهی مشاوره های حضوری نیز از جمله خدمات ایرانیان سوئد می باشد.

هم اکنون ایرانیان سوئد در راستای بهبود و ارتقای سطح کیفی مطالب خود در جهت گسترش کادر تحریریه سایت، از علاقمندان به همکاری در زمینه‌‌های تالیف و ترجمه مقالات، دعوت به عمل می آورد. با پرکردن فرم زیر، یکی از کاندیداهای تحریریه ما شوید.

اگر مایل به همکاری در تحریریه به صورت مستمر نیستید اینجا کلیک کنید.

چرا یکی از همکاران ما بشوید؟

به روزها و ماه های ابتدایی ورودتان به سوئد، فکر کنید. فرهنگ، زبان و جامعه جدیدی پیش رو دارید. سوالات زیادی در سر دارید که جواب درستی برایشان پیدا نمیکنید. اشخاص و اطرافیان شما از تجربیاتشان برایتان می گوینند، اما هر کسی تجربه شخصی‌اش را بیان می کند و در آخر شاید شما با چیز دیگری روبه رو بشوید.
اگر با زبان سوئدی آشنایی داشتید، نیازی به پرس و جو نبود و میتوانستید اطلاعات لازم را از سایت های معتبر سوئدی به دست بیاورید. روزها و ماه ها و شاید سال های اول ورودتان آسان تر میشد.
حال میتوانید به جامعه سوئد کمک کنید. میتوانید به فارسی زبانان تازه وارد کمک کنید تا از روزهای اول اطلاعات صحیحی به دست بیاورند. کمک به فارسی زبانان، کمک به جامعه سوئد تلقی میشود.

اگر میخواهید به جامعه سوئد کمک کنید، به ما بپیوندید

افرادی که در بخش های مختلف دولتی، ادارات، سازمان‌ها، مراکز خصوصی و حتی انجمن‌ها فعالیت مستمر دارند و یا اینکه دارای تجارب مفید از زندگی در سوئد هستند می‌توانند از جمله همکاران ما در تحریریه ایرانیان سوئد باشند.

دانستن زبان سوئدی و یا انگلیسی یکی از الزامات همکاری در ایرانیان سوئد است، چراکه ترجمه کردن مطالب نیاز به دانش زبان دوم دارد.

دفتر ایرانیان سوئد در شهر گوتنرگ سوئد است اما حضور نویسندگان در دفتر سایت، الزامی نیست و شما به طور معمول از راه دور با ما همکاری خواهید داشت.

همانطور که پیشتر گفته شد، این همکاری کاملا داوطلبانه است و ساعات اداری خاصی ندارد اما منظم و خوش قول بودن، صفات بارز نویسندگان ما در ایرانیان سوئد می باشد.

دیگر مشخصات نویسندگان ما:

  • خوش قول و منظم
  • مسلط به زبان سوئدی و یا انگلیسی
  • آشنایی خوب با دستور زبان فارسی
  • توانمند در ترجمه کردن مقالات
  • آشنایی با قوانین کپی
  • اجتماعی و خوش خلق
  • جدی در کار
  • دارای تجربه قبلی در نویسندگی مانند وبلاگ نویسی

اگر با خواندن این مشخصات، خود را یکی از همکاران ما میبینید، پس بدون وقفه فرم فرم همکاری در تحریریه زیر را پر کنید.

در حال حاضر، سایت ایرانیان سوئد کاملا غیر انتفاعی است و درآمدی ندارد. اما اگر در آینده، از حالت غیر انتفاعی به تجاری نغییر رویه دهد، مطمئنا افرادی که به صورت داوطلبانه با ما همکاری مستمر داشتند، در لیست اولویت های استخدام در ایراینان سوئد قرار میگیرند. گروه شاد و صمیمی ایرانیان سوئد، همیشه و در همه حال پذیرای عضو های جدید برای رفاقت و همکاری دوستانه است.
بعد از فرستادن رزومه خود، از طرف تیم ایراینان سوئد، ایمیلی دریافت میکنید. علاوه بر پوشه inbox ایمیل خود پوشه Spam را نیز چک کنید ، چراکه ممکن است ایمیل ارسالی در آنجا قرار گرفته باشد .
» در بعضی از سرویس دهنده های ایمیل به جای نام Spam از نام هایی نظیر Bulk , Junk و Trash استفاده شده است .


فرم همکاری در تحریریه وب سایت ایرانیان سوئد

۱ کم و ۵ عالی
۱ کم و ۵ عالی

 


تمایل به همکاری مستمر ندارید اما مایلید گاهی اوقات برای iranianswed.com مطلب ارسال کنید؟
مطالب موجود در وب سایت ایرانیان سوئد توسط اعضای تحریریه این سایت، نویسندگانی که در یک زمینه شغلی تخصص دارند و به صورت آزاد با ما کار می‌کنند، مدیران مشاغل فرهنگی و مترجمین نوشته می‌شود. اگر شما دوست دارید جزء نویسندگان افتخاری ما شوید و یا به تحریریه ایرانیان سوئد بپیوندید، لطفا مطالب خود را به آدرس ایمیل editor@iranianswed.com ارسال نمایید.
همکاران ما پس از بازبینی و در صورت نیاز ویراستاری؛ مطلب را با ذکر نام شما به عنوان نویسنده در سایت منتشر میکنند. اگر مطلب شما به انتشار درآید حتما لینک آن برای شما ارسال خواهد شد.

برای ارسال مطلب و یا مقاله، توجه به نکات زیر الزامی است.

مقاله برای وب سایت و یا مجله فارسی­ زبان دیگری به­ طور همزمان ارسال نشده یا در وب سایت فارسی زبان دیگری منتشر نشده باشد. در صورت اثبات وقوع چنین موردی، مقاله ارسالی در وب سایت ایرانیان سوئد منتشر نخواهد شد و مراتب به اطلاع مسئولان نشریات/سایت‌های مرجع نیز خواهد رسید.

اگر مقاله شما ترجمه‌ای از یک مطلب سوئدی و یا انگلیسی است، درج منابع در انتهای متن یک الزام است.

با ارسال مطلب، متن، عکس، دست‌نوشته، فیلم، و یا هرنوع فایل دیگری برای ایرانیان سوئد؛ فرد ارسال کننده مسئول تمامی موارد حقوقی اثر در صورت اثبات کپی بودن و پیامدهای ناشی از رعایت نکردن حق کپی‌رایت اثر است.

وب سایت ایرانیان سوئد در بازبینی، تغییر، بازنشر، حذف و یا هرگونه تغییر دیگری بر روی مطالب، مقاله ها و تمامی فایل‌های ارسالی از طرف شما تامالاختیار بوده و ارسال کننده اثر حق هیچگونه شکایتی در این مورد را ندارد.

نتیجه بازبینی حداکثر ۷ روز پس از ارسال ، پاسخ داده می شود.


Like
Like فوق العاده بود مفید بود نظری ندارم نامفهوم بود مفید نبود
311