تفریح در سوئد – شهربازی گوتنبرگ Liseberg

0
Like
Like فوق العاده بود مفید بود نظری ندارم نامفهوم بود مفید نبود
214
Vimla Halva Pris i 3mån

تصور کنید که از فاصله 146 متر بالای دریا، سقوط آزاد داشته باشید، یا در یکی از معروف ترین و بهترین ترن هوایی های چوبی دنیا، مسافتی بیش از یک کیلومتر را با هیجان کامل طی کنید، و یا شاید دلتان هیجان بیشتری بخواهد، تصور کنید با سرعت 100 کیلومتر در ساعت، در عرض فقط 2 دقیقه، با طولانی ترین و سریع ترین، ترن هوایی اسکاندیناوی، حداقل 3 بار، بی وزنی را به معنای واقعی کلمه تجربه کنید. بلند ترین سقوط آزاد اروپا AtmosFear ، ترن هوایی چوبی Balder ، طولانی ترین، ترن هوایی اسکاندیناوی Helix ، تنها سه بازی از 41 بازی پر هیجان شهربازی گوتنبرگ liseberg است.

شهربازی لیسه بری واقع در شهر زیبای گوتنبرگ سوئد، یکی از پر طرفدار ترین جاذبه های گردشگری در سوئد به حساب می آید.

شهربازی گوتنبرگ Liseberg

درب های شهربازی بزرگ لیسبری در گوتنبرگ در سه دوره به روی علاقمندان باز میگردد: دوره اول :مابین اواخر ماه آوریل تا اواسط ماه اًکتبر، دوره دوم در کریسمس و همچنین در هفته تعطیلات پاییزی
در شهربازی گوتنبرگ Liseberg ، برای تمام سنین سرگرمی و بازی در نظر گرفته شده است.
در سرزمین خرگوش ها (Kaninlandet) اسباب تفریح و وسایل بازی مناسب سنین پایین و مخصوص کودکان است و بزرگسالان میتوانند از تمام وسایل بازی پر هیجان مانند انواع ترن هوایی و سقوط آزاد لذت ببرند.

در شهربازی گوتنبرگ Liseberg فضای طبیعی برای پیک نیک و همچنین رستوران های مختلفی نیز وجود دارد.
در فصل تابستان، خواننده ها و افراد مشهور سوئدی و بین الملی میهمان شهربازی Liseberg در گوتنبرگ میشوند. شاید برنامه Lotta på Liseberg را از شبکه چهار سوئد دیده باشید، این برنامه دوشنبه شب ها در ماه های ژوئن، جولای و آگوست از شبکه 4 پخش میشود. تابستان های Liseberg فراموش نشدنی است.

در کریسمس، فضای شهربازی Liseberg کاملا حال و هوای سال نو به خود میگیرد. درخت های بلند پارک در سیاهی زمستان با میلیونها چراغ کوچک و بزرگ بر روی شاخه هایشان میدرخشند. با اینکه زمین پر از برف های سپید است، بازارچه های قدیمی روستایی همچنان باز هستند. در هر گوشه‌ایی از پارک، کریسمس را به انواع مختلف کلاسیک، قرون وسطی و سنتی لاپلند مشاهده خواهید کرد.

و در آخر، در هفته تعطیلات پاییزی، شهربازی گوتنبرگ liseberg ، به پیشواز جشن هالوین میرود.

زمستان و سال نو میلادی در شهربازی liseberg
بازارچه های سال نو در شهربازی گوتنبرگ Liseberg
Bilder: goteborgsfotografier.se & resia.se

لیست بازی های شهربازی Liseberg

اگر تلفن همراه هوشمند دارید، میتوانید با دانلود اپیلیکیشن Liseberg به راحتی تمام بازی ها را پیدا کرده و همچنین از شلوغ بودن صف ها اطلاع پیدا کنید. در این برنامه میتوانید:

  • مدت زمان انتظار در صف های مختلف را ببینید
  • بازی های نزدیک به خود را راحت پیدا کنید
  • نزدیک ترین پارکینگ ماشین به شهربازی Liseberg را پیدا کنید
  • نسبت به سن و قد، بازی ها را ببینید
  • نزدیک ترین دستشویی، رستوران و آبخوری را پیدا کنید

با رفتن به آدرس liseberg.se/attraktion میتوانید بدون نیاز به نرم افزار Liseberg، مدت زمان انتظار در صف های بازی ها را مشاهده کنید.

 با کلیک کردن روی هر عکس، اسم و توضیحات بازی را میتوانید بخوانید 
بازی اتمسفر شهربازی گوتنبرگ liseberg
اگر جرات سقوط آزاد از فاصله 146 متری بالای دریا، با سرعت 110 کیلومتر در ساعت را دارید، حتما بازی AtmosFear ، بلندترین سقوط آزاد اروپا را امتحان کنید.
بازی جدید شهربازی گوتنبرگ liseberg
بازی پر هیجان AeroSpin به شما بال میدهد تا پرواز را از فاصله 35 متری تجربه کنید. اگر سوار شدید، یادتان باشد که میتوانید بال هایتان را به حرکت دربیاورید و در ارتفاع 35 متری به دور خود، بچرخید.
تاب های عظیم شهربازی سوئد
اگر تاب بازی دوست دارید، میتوانید این تاپ بسیار بلند را امتحان کنید (Uppswinget). و البته هیچ کمربندی روی بدن شما نیست، تنها یک میله روی پاهایتان از شما در ارتفاع 40 متری محافظت می کند.
بازی ترن هوایی جدید شهربازی گوتنبرگ liseberg
Helix طولانی ترین و سریع ترین، ترن هوایی اسکاندیناوی است. در کمتر از 2 دقیقه، مسافتی بیش از یک کیلومتر را با حداکثر ارتقاع 52 متر تجربه خواهید کرد
بازی وحشتناک کانون در شهر گوتنبرگ
Kanonen با تمام ترن هوایی هایی که تا به حال دیده‌اید فرق بسیار زیادی دارد. این ترن هوایی با سرعت بسیار بالایی شروع به حرکت میکند. در کمتر از 2 ثانیه به ارتفاع 20 متری میرسد و بعد از آن 360 درجه میجرخد.
درازترین ترن هوایی شمال اروپا در سوئد
اگر زیاد اهل بازی های پر هیجان نیستید، اما ترن هوایی دوست دارید، میتوانید Lisebergbanan را امتحان کنید.
قایق هیجان انگیز شهربازی لیسه بری
تصور کنید با قایقی کوچک، بعد از گشت و گذار، از آبشاری 14 متری مستقیم پایین می آیید. خیس شدن در گرمای تابستان زیاد هم بد نیست. اسم بازی: FlumeRide
موج سواری دسته جمعی در شهربازی liseberg göteborg
با خانواده، کودکان و یا دوستانتان حتما Kållerado را امتحان کنید. هم آرامش بخش است و هم مفرح. مطمئن باشید بدون خنده و خیس شدن از قایق بیرون نمی آیید.
بازی ترن هوایی چوبی شهربازی گوتنبرگ liseberg
ترن هوایی Balder ، یکی از بهترین ترن های چوبی دنیاست. حداقل 10 بار حسابی دلتان میلرزد.
چرخ و فلک فوق زیبای شهر گوتنبرگ سوئد
بعد از بازی های پر هیجان، بد نیست سوار چرخ و فلک معروف گوتنبرگ شوید تا شهر زیبای گوتنبرگ را از ارتفاع 60 متری تماشا کنید
Bilder: Liseberg.se
لیست کامل بازی ها در سایت شهربازی Liseberg

بهترین زمان برای رفتن به Liseberg – تهیه بلیط

شهربازی گوتنبرگ Liseberg از 23 آوریل، وارد دوره تابستانه خود میشود و درب های این شهربازی برای اولین بار در سال 2016 به روی علاقه مندان باز میگردد . با کلیک کردن روی لینک زیر، میتوانید برنامه تابستانه پارک تفریحی Liseberg را مشاهده بفرمایید. روزهایی که سبز رنگ هستند، نشان دهنده خلوت بودن پارک است و در نتیجه شما وقت بیشتری برای بازی کردن دارید. روزهایی که سفید هستند، پارک تعطیل است.

دوره هالوین از 21 اُکتبر و دوره کریسمس از 18 نوامبر شروع میشود
برای دیدن گالری عکس های این شهربازی اینجا کلیک کنید.

قیمت بلیط ها

برای تمام افراد خانواده، بلیط های متفاوت با قیمت های مناسب در نظر گرفته شده است. اگر شما اهل بازی کردن هستید، به شما بلیط Allt i Ett را پیشنهاد میکنیم، با این بلیط شما نیازی به پرداخت ورودی ندارید و از تمام بازی های شهربازی میتوانید لذت ببرید. اگر بخاطر بچه ها به شهربازی میروید و اهل بازی نیستید، میتوانید فقط بلیط ورودی را برای خودتان و بلیط Lilla åkbandet را برای فرزندانتان بگیرید. در لیست زیر قیمت و توضیحات کامل محبوب ترین بلیط ها را مشاهده میکنید.

Allt i Ett

بلیط ورودی به همراه استفاده بدون محدودیت از تمام بازی های شهربازییک روزدو روز پشت سر هم
در صورتی که از فروشگاه اینترنتی سایت Liseberg این بلیط را خریداری کنید، شما میتوانید از صف های مخصوصی وارد سه بازی مورد علاقه تان بشوید و در نتیجه کمتر در صف باستید. به سوئدی: Express-pass440 کرون625 کرون
خرید بلیط

Entré

بلیط ورودیقیمت
برای کودکان زیر 110 سانت رایگان است95 کرون
خرید بلیط

Stora Åkpasset

بلیط استفاده از تمام بازی های شهربازی بدون محدودیتیک روزدو روز پشت سر هم
در صورتی که از فروشگاه اینترنتی سایت Liseberg این بلیط را خریداری کنید، شما میتوانید از صف های مخصوصی وارد سه بازی مورد علاقه تان بشوید و در نتیجه کمتر در صف باستید. به سوئدی: Express-pass355 کرون550 کرون
خرید بلیط

Lilla Åkpasset

بلیط استفاده از تمامی بازی های کودکان بدون محدودیتیک روزدو روز پشت سر هم
این بلیط را بزرگسالان نیز میتوانند خریداری کنند235 کرون350 کرون
خرید بلیط

سایر بلیط ها به سوئدی
فروشگاه اینترنتیایرانیان سوئد برای شما عزیزان، روزهای گرم، خوش و شادی را در تابستان 2016 آرزومند است.

Samtrygg hy och hyr ut bostad
Like
Like فوق العاده بود مفید بود نظری ندارم نامفهوم بود مفید نبود
214
با دوستان خود به اشتراک بگذارید
  • نظر شما چیست؟

Vimla Halva Pris i 3mån